Konečně je to tu, od čtvrtka 15. 6. se můžete začít přihlašovat na další ročník pochodu.

Jak zkušenost ukázala. tak maximální kapacita pochodu je 150 účastníků – tak neváhejte a zaregistrujte se právě teď.

Nezapomeňte ale, že své místo máte jisté až po uhrazení účastnického poplatku – bližší informace o termínech a platební údaje obržíte po vyplnění přihlášky na vámi uvedený email.

Po registraci si nezapomeňte účast na pochodu poznamenat i do svého kalendáře – my s vámi počítat budeme!

Výše účastnického poplatku letošního pochodu je 400 Kč - poplatek je nevratný.

Údaj označený * je povinný

Osobní informace
    mužžena
    Adresa trvalého bydliště

Pochodová 37

Brno

zbdb@skaut.cz

skautské středisko/oddíl/kmen/město (stručný popis pro zobrazení na webu)

K pochodu

Barevná, oboustranná, formát A3

Souhlasy

Souhlasím s uvedením fotek z pochodu (na nichž jsem zachycen) na webových stránkách pochodu pro účely propagace akce. (*)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. (*)

Opište text z obrázku.

captcha

Email s potvrzením přihlášení a platebními údaji může skončit ve složce Spam/Nevyžádaná pošta, podívejte se tedy prosím i do ní.

Přihlašování bylo ukončeno.

Přihlašování dosud nebylo zahájeno.
    (Formulář zveřejníme 15. 06. 2023)

Počet přihlášených účastníků v roce 2023 je 145.
    (pro odhlášení z akce napište pod tento článek komentář "Prosím odhlásit z akce", email přitom uveďte stejný jako při přihlášení)
    Seznam přihlášenýchZaplaceno
    Jakékoliv problémy s přihláškou nám prosím neprodleně oznamte na zbdb@skaut.cz. Děkujeme