29. 9. 2021 23: 09 ,  Radim

Ahoj,

máme tu výsledky letošního pochodu. Děkujeme Vítkovi Šestákovi, že zase zapracoval na svém klikacím nástroji pro prezentaci výsledků.

26. 9. 2021 12: 09 ,  Radim
19. 9. 2021 15: 09 ,  Ondra

Jubilejní 25. ročník je za námi! Doufáme, že jste si jej všichni užili. 🙂 Startovalo vás 143 a až do cíle úspěšně dorazilo 56 z vás! To je rekord jak co se týče počtu, tak procenta startujících – 39% – to tu ještě nebylo! Gratulujeme všem, kteří došli do cíle, i těm, co si splnili svoji výzvu, byť byla nižší. A věříme, že jste si užili i oslavu 25. ročníku na 25. kilometru. 😉

Výsledky i fotky můžete čekat tady na webu během pár týdnů.

Velký dík patří organizátorskému týmu i všem na stanovištích – bez vás by to nešlo! Díky i těm, kteří nás podpořili finančně.

Ondra

16. 9. 2021 12: 09 ,  Čmelda

Zdravíme vás všechny. Okamžik zkoumání mapy je tu! Trasa vede často mimo turistické značení, připravte se tedy pořádně!

Trasu chystal Ondra L. a Ben :-).

27. 8. 2021 12: 08 ,  Radim

Pro letošní ročník jsme nastavili limit na 150 přihlášených (s uhrazeným poplatkem). Tak neváhejte a zaregistrujte se právě teď.

Letos vás žádáme opět o platbu registračního poplatku (ve výši 200Kč) předem. Platební údaje obdržíte e-mailem po přihlášení (zkontrolujte si proto svůj email pečlivě). Po vyplnění přihlášky je potřeba uhradit účastnický poplatek – nejpozději do 10. září. Teprve po jeho přijetí na náš účet máte své místo jisté.

25. 8. 2021 13: 08 ,  Ondra

Pochod se blíží, přihlášených je vás spousta. 🙂 Ale pokud jste se ještě nepřihlásili a neposlali platbu, ideálně na to máte dva dny. Protože po pátečním poledni už nebude možné si zamluvit tričko. Jinak je možné se přihlásit do vyčerpání kapacity nebo do pátku 10. září.

Těšíme se na vás.

13. 6. 2021 21: 06 ,  Radim

Organizátoři letošního 25. ročníku:

Alice Bílková, Radim Jílek, Barbora Kittlerová – Brambůrka, Ondřej Letocha, Martin Němec – Ben, Petr Švejda – Švejk, Ondřej Valeš – Čmelda a Tomáš Brukner

oficiální mailový kontakt: zbdb@skaut.cz
mobil: 777867210 (Ondřej Letocha)

Junák – český skaut, středisko Řehoře Mendla Brno, z. s.

31. 5. 2021 23: 05 ,  Ondra

Po roční přestávce se můžete těšit na další ročník stokilometrového pochodu Z Brna do Brna!

Letos proběhne od 17. do 18. září 2021, jako obvykle od pátečních 18 hodin do sobotního večera. I letos bude nová trasa zveřejněná den před startem a protože nás čeká kulatý jubilejní 25. ročník, budeme slavit, třeba tím, že budou zas po pěti letech trička!

Přihlašování spustíme 15. června tady na webu.

Příprava probíhá v plném proudu: Ondra s Benem chystají trasu, Alice se Švejkem ji pomáhají procházet a tvořit její popis, Čmelda chystá grafiku a mapu, Radim připravuje přihlašování a platby a navrhuje trička. Brambůrka se stará o finance a Alice začíná dávat dohromady lidi, kteří se o vás budou starat na stanovištích.

a za celý tým se na vás těší Ondra Letocha