Letošní registrace je tímto otevřena, nyní se můžete přihlásit na pochod. 😉

Pro letošní ročník jsme nastavili limit na 200 přihlášených. Tak neváhejte a zaregistrujte se právě teď.

Letos vás žádáme opět o platbu registračního poplatku (ve výši 100 Kč) předem. Platební údaje obdržíte e-mailem po přihlášení. Vyplněním přihlášky máte své místo rezervované, ale přihlášení je kompletní až po uhrazení platby. Rezervace je platná až po uhrazení účastnického poplatku na účet (nejspozději však do 4. 9.), při neuhrazení poplatku bude rezervace zrušena a Vaše místo bude uvolněno dalším zájemcům.

Prosíme o sdílení pochodu na Facebooku

Přihlašovací formulář

jméno (*)
příjmení (*)
přezdívka
ulice (*)
město (*)
PSČ (*)
datum narození (*)
pohlaví (*)
email (*)
mobil (*)
odkud jsem (město / skaustské středisko/oddíl, kmen, ....)(*)
opiš text (*) captcha

Souhlasím s podmínkami bezpečnosti pohybu. (*)

Souhlasím s uvedením fotek z pochodu (na nichž jsem zachycen) na webových stránkách pochodu pro účely propagace akce.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu – jméno, příjmení, přezdívka, ulice, město, psč, datum narození, pohlaví, email, mobil a odkud jste se o nás dozvěděli – společností Junák-český skaut, středisko Řehoře Mendla, z.s. se sídlem Kampelíkova 124/13, 602 00 Brno, za účelem naplnění oprávněného zájmu společnosti Junák-český skaut, středisko Řehoře Mendla, z.s. evidovat zájemce o účast na dálkovém pochodu Z Brna do Brna a za tímto účelem je kontaktovat. Dále souhlasím se zveřejněním jména, příjmení, přezdívky a města na webu akce za účelem evidence přihlášených účastníků.

Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů s využitím vašeho elektronického kontaktu poskytujete dobrovolně a to na dobu 2 let. Zadáním těchto údajů a potvrzením rovněž prohlašujete, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas můžete kdykoli písemně odvolat. Současně berete na vědomí, že v souladu se zákonem číslo 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů máte mimo jiné právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci osobních údajů.

Společnost Junák-český skaut, středisko Řehoře Mendla, z.s. poskytnuté osobní údaje za výše uvedeným účelem nepředává třetím stranám.(*)

* povinné položky

Proč musím vyplňovat údaje?

Vaše údaje slouží k tomu, aby registrace na startu před závodem proběhla co možná nejrychleji. Osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom mohli na akci žádat dotaci a mohli ji řádně vyúčtovat (tedy doložit seznam zúčastněných). K ničemu jinému Vaše údaje sloužit nebudou. Nebojte se, Vaše údaje nebudeme zveřejňovat.

Počet přihlášených účastníků v roce 2019  je 29.
(pro odhlášení z akce napište pod tento článek komentář “Prosím odhlásit z akce”, email přitom uveďte stejný jako při přihlášení)

Přihlášeno

Zaplaceno