Letošní registrace je tímto otevřena, nyní se můžete přihlásit na pochod. 😉

Opakujeme, akce má omezený počet startujících! Náš pochod není masová akce. Chceme si udržet osobní přístup ke všem účastníkům jako doposud, a proto omezujeme počet startujících.

Pro letošní ročník jsme nastavili limit na 200 přihlášených. Tak neváhejte a zaregistrujte se právě teď.

Letos vás žádáme o platbu registračního poplatku (ve výši 100 Kč) předem. Platební údaje obdržíte e-mailem po přihlášení. Vyplněním přihlášky máte své místo rezervované, ale přihlášení je kompletní až po uhrazení platby. Rezervace je platná až po uhrazení účastnického poplatku na účet (nejspozději však do 17. 9.), při neuhrazení poplatku bude rezervace zrušena a Vaše místo bude uvolněno dalším zájemcům.

Prosíme o sdílení pochodu na Facebooku či na Google+


Přihlašování bylo ukončeno!


Proč musím vyplňovat údaje?

Vaše údaje slouží k tomu, aby registrace na startu před závodem proběhla co možná nejrychleji. Osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom mohli na akci žádat dotaci a mohli ji řádně vyúčtovat (tedy doložit seznam zúčastněných). K ničemu jinému Vaše údaje sloužit nebudou. Nebojte se, Vaše údaje nebudeme zveřejňovat.


Přihlášených účastníků v roce 2018  bylo 145.
(pro odhlášení z akce napište pod tento článek komentář “Prosím odhlásit z akce”, email přitom uveďte stejný jako při přihlášení)